Tisknout Poslat známému

Wellness služby

Privátní wellnes

Více fotek

                     

Wellness v Penzionnu Sluníčko v BeskydechSoučástí privátního wellness je whirlpool, infra kabina s mořským klima (30-50°C, nejedná se o klasickou saunu) a vyhřívaná odpočívárna s kouzelným výhledem na Beskydy.

Ceník  
Pro ubytované hosty 490 Kč / hod
Pro hosty bez ubytování 590 Kč / hod

Vířivou vanu smí najednou používat max 4 osoby.

Romantický večer s wellness

Více fotek

 

Romantika na SluníčkuPři zakoupení romantické večeře nebo při jakékoliv konzumaci v restauraci penzionu v hodnotě 1190Kč můžete využít privátní wellness na hodinu zcela zdarma, ušetříte 590Kč.

Romantickou večeři můžete rezervovat od neděle do čtvrtku. Obě služby je nutné čerpat v jeden den. Služba je platná 18. 12. 2016!

Doprovodné wellness služby

 

Relax v Penzionnu Sluníčko v BeskydechVyzkoušejte rozmanité doprovodné wellness služby RC Sepetná: koupele, masáže, zábaly, kosmetiku, solárium

Vyzkoušejte například: Cena:
Celková masáž 650 Kč / 50 min
Bahenní koupel 450 Kč / 25 min

Ručníky, osušky a župany nejsou součástí privátního wellness, lze si je za poplatek v recepci penzionu zapůjčit.

Nabídka masáží, zábalů a koupelí

Wellness masáže v BeskydechMasáže probíhají v nových prostorách RelaxCentra Sepetná či v budově penzionu Sluníčko. Svěřte se do rukou zkušených masérů a nechte se hýčkat u klasických masáží či vyzkoušejte něco, co Vaše tělo ještě nezažilo, rozšířili jsme nabídku o havajské masáže Lomi-Lomi, indické masáže i o masáže nohou na 3D přístroji. Zobrazit nabídku masáží ››

Nabídka kosmetických služeb

Kosmetické služby v BeskydechPro zpříjemnění pobytu Vám nyní v našem penzionu nabízíme kosmetické ošetření. Vybrat si můžete ze III. variant ošetření profesionální českou kosmetikou LE CHATON. Základem je vždy ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí která zajistí zbavení pleti nečistot, zanesených pórů, ošetření akné, jemný peeling pleti, zmírnění pigmentace, projasnění a hydrataci. Zobrazit nabídku kosmetických služeb ››

 

 

Romantická večeře s wellness

Při využití exkluzivní romantické večeře za 1190 Kč v restauraci Vám nabízíme privátní wellness s whirlpoolem, infra kabinou s mořským klima (30-50°C, nejedná se o klasickou saunu) a vyhřívanou odpočívárnou s úchvatným výhledem na Beskydy na hodinu ZDARMA! Na výběr máte ze 4 předkrmů, 6-ti hlavních chodů a dezertu včetně láhve kvalitního vína!

Rádi Vám vytvoříme dárkový poukaz, i Vaši blízcí jistě ocení večer plný romantiky. :)

Romantickou večeři i wellness je nutno čerpat v jeden den. Tuto akci nelze uplatnit v pátky a soboty. Nutná je rezervace minimálně jeden den předem. Službu je možné rezervovat do 18. 12. 2016 a po té opět od od 1. 1. 2017.


 

Rezervační formulář

Pro rezervaci wellnes pobytu či ubytovacího balíčku můžete využít rezervačního formuláře. Po odeslání Vás budeme telefonicky kontaktovat na uvedené telefoní číslo.

-

Rezervace po telefonu

V případě zájmu kontaktujte pracovníky recepce penzionu na telefonních číslech:

558 682 282 603 852 100


Napsali jste o nás

Další hodnocení naleznete na:www.czechadvisor.cz
Ohodnoťte nás.
leemon.cz

2013 Copyright © Sepetná v.o.s.SEO webu sledují SEO nástroje.cz

r
e
z
e
r
v
a
c
e


Hotel Sepetná
Penzion Sluníčko
Chata MěsíčekFacebook RC Sepetná