Aktuality Penzionu Sluníčko

16
Červen
novinka -Letní dovolená v penzionu Sluníčko

Letní dovolená v penzionu Sluníčko

Léto se blíží a vy hledáte místo pro vaši dovolenou? Penzion Sluníčko uprostřed Beskyd je svou polohou a nabízenými službami skvělou volbou pro aktivní dovolenou s výlety po okolí, ale také pro relaxaci v krásné přírodě. Součástí penzionu je venkovní koupaliště s tobogany a vodními atrakcemi, kde mají hosté vstup zdarma. Využijte letní pobytový balíček a získejte řadu výhod.

21
Červen
novinka -Beskydská olympiáda

Beskydská olympiáda

Rekreační centrum Sepetná uspořádalo v rámci projektu "Každá ovečka se počítá" pro klienty Handicap centra Školy života FM olympiádu. Za výtěžek z prodaných oveček navštívili klienti školy v roce 2016 Lysou horu, v měsíci červnu 2017 soutěžili během olympiády a na podzim se mohou těšit na další poznávací výlet do Beskyd. Všem dárcům i příznivcům děkujeme za podporu projektu. 

20
Červen
novinka -Dárek ke každé vstupence na Druhou trávu

Dárek ke každé vstupence na Druhou trávu

Pro všechny, kteří si zakoupí vstupenku na koncert skupiny Druhá tráva s Robertem Křesťanem, jsme připravili malý dárek - vstupenku zdarma na koupaliště Sluníčko, kterou bude možné využít během července a srpna. Přijďte si v pátek 30. června od 19 hodin poslechnout to nejlepší z českého bluegrassu. Předkapelou bude kapela Ptačoroko z Frýdlantu nad Ostravicí.

18
Červen
novinka -První letní víkend v penzionu Sluníčko

První letní víkend v penzionu Sluníčko

Prázdniny se pomalu blíží a s nimi sluníčko, koupání, relax a pohoda. Což tak si je užít hned od začátku? Na první prázdninový víkend jsme pro vás v penzionu Sluníčko připravili zvýhodněné balíčky pro rodiny s dětmi na 2 nebo 3 noci. Hlavní výhody balíčku - DĚTI DO 15 LET na přistýlce platí jen za stravu, kredit na sportovní a relaxační služby, volný vstup na koupaliště.

17
Červen
novinka -Letní animační program

Letní animační program

Letní animační program na Sepetné v Beskydech je nabitý různými aktivitami a programy pro děti, ale myslíme i na rodiče a všechny, kteří si chtějí užít dovolenou naplno. Na Sepetné nabízíme spoustu příležitostí pro aktivní trávení dovolené a současně také programy relaxační. Zvládnete projet slalom na segway vozítku, trefíte desítku šípem, najdete ukrytý poklad? - Odpověď je na Sepetné...

15
Červen
novinka -Beskydské hudební léto

Beskydské hudební léto

Během již 14. ročníku Beskydského hudebního léta, který se koná v areálu u penzionu Sluníčko, nás čekají tři hudební večery. Letošní ročník odstartujeme na začátku léta vystoupením kapely Druhá tráva, v červenci bude následovat skupina Jelen a zakončení patří zpěvačce Ewě Farne. Nenechte si ujít víkendový pobyt v Beskydech se skvělým kulturním zážitkem a dalšími výhodami.

14
Červen
novinka -Koupání v Beskydech

Koupání v Beskydech

Dne 03.06.2017 bylo v rámci Dne dětí otevřeno koupaliště Sluníčko s dětským brouzdalištěm, whirlpoolem a tobogany. Od začátku června do konce srpna je areál v provozu jak pro ubytované hosty, tak pro návštěvníky zvenčí. V červnu je otevřeno hlavně o víkendech. Všichni se mohou těšit na čerstvý horský vzduch, širokou opalovací plochu, krásné výhledy, osvěžující vodu, tobogany.

13
Červen
novinka -Půjčovna kol, koloběžek a dalších vozítek

Půjčovna kol, koloběžek a dalších vozítek

Rekreační centrum Sepetná leží na úpatí Lysé hory v jedné z turisticky nejatraktivnějších částí Beskyd. Díky půjčovně mohou hosté poznávat Beskydy různými přepravními prostředky - sportovně na horském kole, adrenalinově na koloběžce, zážitkově dvoukolkou segway a pohodově vyhlídkovým vozítkem. Ubytovaní hosté se zájmem testují elektrokola, většinou vyráží na Lysou horu.

12
Červen
novinka -Léto s regionální kartou Beskydy Card

Léto s regionální kartou Beskydy Card

Moravskoslezské Beskydy lákají návštěvníky nejen malebnou horskou přírodou, ale také velkým množstvím turistických a sportovních atraktivit nebo možností k odpočinku a relaxaci. S regionální kartou Beskydy Card získáte celou řadu slev a výhod na různé služby v regionu. Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům v rámci vybraných pobytových balíčků tuto kartu zdarma.

31
Květen
novinka -Přechod Lysá hora-Velký Javorník začne na Sluníčku

Přechod Lysá hora-Velký Javorník začne na Sluníčku

V sobotu 17.06.2017 odstartuje od penzionu Sluníčko už 31. ročník nočního přechodu "Lysá hora-Velký Javorník". Přihlášky mohou zájemci podávat prostřednictvím online formuláře. Registrace účastníků proběhne v den startu od 14-18 h v penzionu Sluníčko. V 18 h bude přechod odstartován odchodem směrem k Lysé hoře. Délka trasy je 53 km.

Napsali jste o nás

Další hodnocení naleznete na:www.czechadvisor.cz
Ohodnoťte nás.
leemon.cz

2013 Copyright © Sepetná v.o.s.SEO webu sledují SEO nástroje.cz

r
e
z
e
r
v
a
c
e


Hotel Sepetná
Penzion Sluníčko
Chata MěsíčekFacebook RC Sepetná